Sepetiniz boş...
ÜYELİK
Teslimat Koşulları
TESLİMAT Teslimat Koşulları İADE KOŞULLARI İade Koşulları ÖDEME SEÇENEKLERİ Ödeme Seçenekleri GÜVENLİK Neden Güvenli SIK SORULAN SORULAR Sık Sorulan Sorular BİZE ULAŞIN Bize Ulaşın

Teslimat Koşulları

Siparişinizin durumunu istediğiniz zaman siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz.

Teslim Alma
Satın aldığınız ürün satın alma işlemini müteteakip kargo'ya veriliş süreleri ürünün niteliğine göre değişkenlik gösterebilir.Kargonuz size ulaştırılamadığı takdirde kargo yetkilisinin bıraktığı, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir notla haberdar ediliyorsunuz.Üç gün içerisinde şubeye gidip ürünü teslim almaya fırsatınız olmazsa paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade ediliyor.Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için pakedinizi, teslim aldığınız an, kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz.Eğer ürününüz kargoda zarar görmüşse pakedi size teslim eden kargo yetkilisine tutanak tutturup iade edebilirsiniz.Kargo Yetkilisi tarafından tutanak tutulmayan ürünler kesinlikle iade alınmaz.

Gönderim Alanı
Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsıyor.

Ücretlendirme ve Teslim Süresi

Ücretlendirme
bonuslu.com üyelerine en iyisini sunmak için teslimat ücreti aldığınız ürünün niteliği, boyutu ile beraber değişkenlik gösterebilir.
 
Teslimat Süresi
Satın aldığınız ürün satın alma işlemini müteteakip kargo'ya veriliş süreleri ürünün niteliğine göre değişkenlik gösterebilir.

Paketleme
Özellikle kırılacak eşyalarda çıkacak sorunlara karşın gokdeay.com siparişlerinizi aldığınız ürünün niteliğine uygun bir paketleme sistemiyle ulaştırıyor. Her ürün özel bonuslu.com kutusunda, hassasiyetine uygun olarak paketlenmiş bir biçimde teslim ediliyor.